Seznamte se s námi

Na nic si nehrajeme, děláme to, co nás baví a čemu rozumíme.

O nás

Kdo a proč tu jsme?

Jsme tým nadšenců zabývajících se počítačovými sítěmi, WiFi zařízeními, kamerovými systémy, chytrými domy, IoT a vším, co se nějakým způsobem týká moderních technologií.
Jsme tu vždy pro Vás a Vaše požadavky.

J2D Solutions (J2DS) vznikl v roce 2018 na popud požadavků našich příbuzných, známých, jejich známých a dalších, když už nebylo možné vše dělat jen “ze známosti” a bylo potřeba vše nějak zastřešit.

Naše řešení vychází ze zkušeností s různými instalacemi a ze stálého vzdělávání se v tomto do nekonečna se vyvíjejícím oboru.

 

Návrh sítě

Realizace sítě

Modulární řešení

Pokročilé služby

Správa systému

Zabezpečení

Důvěra

Na co se specialuzujeme a proč si zvolit právě nás?

Specializuejme se na domácí sítě – návrh domácí sítě u novostaveb, rekonstrukcí nebo upgrade stávající sítě za modernější/výkonější. Při stavbě domu málokdo myslí na počítačovou síť a přitom počítače, internet a desítky chytrých zařízení nás obklopují každý den. 

Hotely/restaurace – instalace potřebného zařízení pro správný chod sítě rozdělené na různé části dle potřeby (vnitřní síť nutná pro chod hotelu/restaurace, Wifi síť pro hosty, privátní síť). Každý host (obzvlášť zahraniční) jistě ocení kvalitní připojení.
Obdobná řešení se použávají i v kempech. Takže pokud vlastníte kemp a rádi byste dopřáli hostům větší komfort díky možnosti připojení na internet, obraťte se na nás.

FIrmy a kanceláře – i malá kanclář potřebuje kvalitní IT infrastrukturu. Proto Vám na míru návrhneme potřebné zařízení pro správný a bezpečný chod sítě, její nastavení a případné nastavení síťových prvků (NAS, tiskárny, servery, atd.). Není nic horšího než pomalá síť, která zdržuje všechny od práce. Proto se přeci říká „čas jsou peníze“. Tak neztrácejte čas čekáním než se něco zkopíruje, když by to šlo rychleji.

Vzdělávací instituce – instalace kompletních počítačových sítí pro školy, školky, knihovny a další vzdělávací instituce. Oddělení jednotlivých sítí dle potřeby (učebny, personál, studenti, návštěvy), zřízení jednotné WiFi s dostačující kapacitou pro velké množství připojených zařízení.

Provádíme také návrh a instalaci kamerových systémů.

 

Osobní přístup - vždy řešíme vše na míru Vašemu projektu

V jednoduchosti je síla, proto volíme jednoduchá, ale stabilní řešení

Nebudeme Vám nutit zbytečnosti. Vždy doporučíme jen to, co skutečně potřebujete

Používáme pouze kvalitní výrobky

Dříve než u Vás síť nainstalujeme, vše otestujeme u nás. Nemáme rádi překvapení...

Podpora i po realizaci

Neváhejte nás kontaktovat

Odesláním formulaře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

k

Napište nám

Zavolejte nám

+420 777 302 936