Hotely a restaurace

Provozujete hotel, penzion, restauraci, kemp nebo jiné obdobné zařízení? Dopřejte svým hostům kvalitní připojení k internetu

Proč síť?

Počítačová síť ve firemním prostředí

Poždavek hostů v dnešní době není jen na kvalitní gastronomii a ubytování, každý vyžaduje i dobré připojení k internetu. Hosté si rádi vše fotí, ihned sdílejí na sociálních sítích, zahraniční hosté rádi využijí doboru wifi pro spojení se svými blízkými pomocí různých služeb pro volání a chatování a firemní zákazníci naopak ocení kvalitní připojení díky kterému mohou pracovat i z hotelového pokoje nebo na schůzce u oběda.

Správně nastavená síť může nejen vylepšit pohodlí Vašim hostům, ale může i Vám pomoci ve Vašem podnikání. V tomto odvětví není nic horšího než špatná recenze typu “ubytování dobré, ale špatný internet”.

V J2D Solutions se postaráme o návrh sítě přímo na míru Vašemu zařízení ať už máte restauraci, hotel, penzion nebo třeba kemp u vody. Nastavíme vše potřebné tak, aby fungovaly firemní počítače, pokladny nebo platební terminály. Vytvoříme jednu síť pro hosty, aby se nemusel připojovat na jinou WiFi v recepci a na jinou v pokoji. Nastavíme jednotlivé přípojné body k WiFi tak, aby se jejich signály překrývaly, ale navzájem se nerušili. Vše bude fungovat tak, jak má.

Informujte se o možnostech pro Vaše zařízení na info@j2ds.cz.

Návrh počítačové sítě dle požadavků Vašeho zařízení

Nastavení sítě provádíme v našich prostorách, na místě už jen zapojení a oživení

Oddělení firemní sítě od sítě pro hosty

Síť pro hosty může být volná, standardně zaheslovaná nebo můžte zvolit přístup pro hosty na základě ticketů (vhodné například při pořádání konferencí)

Možnost vzdálené správy sítě

Kamerové zabezpečení (vnitřní/venkovní)

Vnitřní síť pro IP telefony

Jednoduchá rozšiřitelnost do budoucna

Neváhejte nás kontaktovat

Odesláním formulaře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

k

Napište nám

Zavolejte nám

+420 777 302 936