Řešení

Co vše Vám dokážeme nabídnout…

Jak řešíme projekty?

Naše projekty řeší potřeby zákazníka komplexně. Vždy zpracujeme více variant (od ekonomického návrhu až po návrh, který počítá s rezervami a jednoduchným rozšířením v budoucnosti). Vždy se ale snažíme maximálně splnit požadavek zákazníka.

Nezávazná poptávka

Rodinné domy

V rodinných domech jde především o zapojení jednoduché sítě mezi jednotlivými pokoji, zapojením domácích zařízení a pokrytí celého domu, případně i zahrady, silným signálem Wi-Fi.

Co vše se dá připojit do sítě/internetu

Krátce – vše.
V dnešní době to skutečně téměř vše je. Každý si asi představí počítač, mobil nebo tablet, ale co třeba tiskárna, síťový disk, televize, herní konzole, domácí kino, reproduktory, lednice, pračka, osvětlení, garážová vrata, zvonek, hodinky, auto nebo třeba fitness náramek?
Na to vše a ještě mnohem víc dokážeme síť připravit.

Kamerový systém

Součástí každého návrhu může být i část s kamerovým systémem. Námi navržené sítě vždy podporují zapojení kamerového systému. Standardně dodáváme systém s 1TB diskem. Kamery je pak možné sledovat jak z počítače, tak z tabletu nebo telefonu. Jednotlivé kamery Vám pak mohou posílat upozornění, když dojde k nějakému pohybu třeba před Vašimi vchodovými dveřmi.

Nastavení/ovládání/správa sítě

Vše probíhá v jednom prostředí Unifi SDN v dodávaném controlleru. Není tak nutné nastavovat každé zařízení samostatně, celá síť se nastavuje v jednom prostředí a jednotlivé prvky si nastavení přebírají.

Hotely a restaurace

Provozujete hotel, restauraci, kemp, nebo podobné zařízení? Ať už uvažujete o možnosti zřízení připojení k internetu pomocí kabelových zásuvek nebo WiFi Vašim hostům nebo je Vaše stávající WiFi nestabilní a zákazníci na ni spíše nadávají, neváhejte se na nás obrátit. Vše probereme a navrhneme ideální řešení ke spokojenosti Vaší i Vašich zákazníků.

Internetové připojení a zahraniční hosté

Ať už je Váš host businessman na služební cestě nebo „baťůžkář“ na cestě kolem světa, vždy ocení připojení k internetu. Je to pohodlnější, rychlejší a pro něj i levnější způsob jak se zkontaktovat třeba se svoji rodinou nebo kolegy z práce než využívat mobilní roaming. Zajistěte jim tak větší pohodlí. Nebudete toho litovat.

Firmy a kanceláře

Množství dat, které se v posledních letech vytváří a stále někam přesouvá, kopíruje nebo načítá, roste neuvěřitelnou rychlostí. Dokážeme Vás na takováto množství připravit. Nebudete pak ztrácet čas čekáním než něco někam přesunete. Více info zde.

10Gbps síť

Dnešní sítě se běžně tvoří s rychlostí 1 Gbps. To znamená, že teoreticky přenesete za vteřinu 1000 Mb (125 MB) dat. Pro domácí použití je to dostačující, ale pro firemní prostředí to může být problém. A pokud je vás na síti více, tak se samozřejmě rychlost rozděluje mezi všechny uživatele.
Pokud navrhneme síť s rychlostí 10Gbps, bude pak práce pro všechny mnohem rychlejší.

Centralizované nastavení

Nastavení sítě probíhá v centralizovaném systému Unifi SDN Controller. Je možné firmu rozdělit do několika VLAN, nastavit IP telefony nebo nastavit jednu WiFi síť pro zaměstnance a další pro hosty.

Vzdálená správa

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Školy, školky, knihovny a jiná vzdělávací zařízení

Přeneste své vzdělávací zařízení do moderní doby a nechte si zařídit počítačovou síť dle potřeb Vašeho objektu. Síť navrhneme tak , aby byla rychlá, stabilní a dobře zabezpečená. Oddělíme třeba počítačovou učebnu do vlastní sítě a WiFi pro studenty do jiné sítě. Vše nastavené ke spokojenosti všech dle posledních trendů.

Jedna zabezpečená WiFi

Dejte sbohem několika WiFi sítím „Objekt A“, „Objekt B“ nebo jen „Patro 1“, „Partro 2“. V celém Vašem areálu nastavíme jednu síť ať už se jedná o malou knihovnu nebo o kampus střední školy s přilehlým sportovním areálem. Vše zabezpečeno tak, aby se na síť dostali jen zaměstnanci a studenti. Nejste přeci veřejný poskytovatel internetu pro kolemjdoucí…

Jednoduchá správa sítě

O síť se Vám do budoucna můžeme starat nebo zaškolíme Vašeho „ajťáka“. Základní správu není složitá, vše vysvětlíme a zaškolíme. A s případnými potížemi mu v budoucnu samozřejmě poradíme.

Problémoví studenti

Máte problém se studenty, kteří v hodině serfují na internetu a nedávají pozor? Není nic jednodužšího než jim třeba na týden odepřít přístup. Oni to časem určitě pochopí 🙂

Kamerové systémy

Všechny námi navržené sítě mají možnost zapojení kamerového systému. Kamery máme k dispozici jak venkovní, tak vnitřní. Záznamy jsou ukládány standardně na 1TB disk (možné rozšířit) a přístup k nim může být jak z počítače, tak z tabletu nebo telefonu pomocí aplikace UniFi Protect.

PoE

Power over Ethernet (PoE) je možnost napájení všech námi dodávaných kamer. To znamená, že kamera je napájena přímo ze síťového kabelu a není nutné k ní vést napájecí kabel nebo zřizovat v blízkosti zásuvku.

Neváhejte nás kontaktovat

Odesláním formulaře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

k

Napište nám

Zavolejte nám

+420 777 302 936